E-poe tingimused

Meie kontaktandmed on järgmised:

Nimi, reg kood: Naked Love OÜ, 16015736
Aadress: Kreutzwaldi 7, Tallinn 10124
E-post: whadup@nakedlove.ee

1. E-poest tellimine

Palume Sul enne ostmist tutvuda nende tingimustega ja tooteinfoga, mille leiad e-poes Sinu poolt väljavalitud kauba juurest. Enne tellimist palun veendu, et kaup vastab Sinu vajadustele ja on sobiv. Kauba kohta leiad info vajadusel kaasas olevast juhendist ja meie kodulehelt. Toote hind on kuvatud toote juures, tellimusele lisandub transpordikulu, vastavalt Sinu poolt valitud tarneviisile. 

E-poe tellimuse täitmiseks töötleme ka isikuandmeid. Tutvu põhjalikumalt isikuandmete kaitsega meie privaatsuspoliitikas.

Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS. Samuti on kauba kohaletoimetamiseks vajalik Sinu isikuandmete edastamine ka veoteenust pakkuvale ja vahendavale ettevõtetele. Ole mureta, tellimuse sisu jääb saladuseks.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse eest tasumine toimub eurodes. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

2. Kohaletoimetamine

Tellitud kaup jõuab Sinuni Eesti siseselt maksimaalselt 6 päeva jooksul, vastavalt Sinu poolt valitud tarneviisile. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Pakiautomaati tellimisel annab kohalejõudmisest märku SMS. Kui kohaletoimetamise aeg pikeneb, anname sellest Sulle teada.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

E-poe tarnepartnerid on järgmised: Omniva; DPD.

3. Tootel esineb puudus

Veebipood ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida meil ei olnud võimalik mõjutada.

Veebipood ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest.

Kui meilt ostetud tootel esineb puudus, vastutame müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest. Sellest esimese kuue kuu jooksul eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Selle eelduse ümberlükkamine on meie kohustus.

Puuduse korral esita kaebus selle avastamisel koheselt või hiljemalt kahe kuu jooksul Sulle sobival viisil. Vastame Sinu pöördumisele samadele kontaktidele ja samal viisil hiljemalt 15 päeva jooksul. Kaubaga seotud probleemide lahendamiseks palume Sul säilitada ostudokumendid. Kui leiad, et oleme rikkunud lepingut on Sul õigus enda kaitseks tugineda seadusele ( nt öelda leping üles, nõuda kohustuse täitmist, taganeda lepingust, nõuda viivist jms).

Soovime Sinuga erimeelsused lahendada, kuid kui me ei saavutata kokkulepet, siis on Sul võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Avalduse selleks saab esitada siin. Sinu kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Eelkõige ülepiiriliste vaidluste korral võid kaebuse esitada ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava ODR platvormi kaudu.

4. 14 päevane taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, esitades selleks vabas vormis avalduse või täites selle avalduse. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja. Taganemisõigus puudub toodetel, mis on peale üleandmist avatud ja mis on tarnitud suletud pakendis ning mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel (vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4), sh veebipoes müüdavad vibraatorid, libestid jms tooted.  14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kaubaga tutvumiseks füüsilises poes.

Kui kaup on tagastatav, siis peab tagastatav kaup olema originaalpakendis ja koos kõikide osade ja ostu-dokumendiga. Kui tagastad toote, mille väärtus on vähenenud, siis on meil õigus küsida mõistlikku väärtuse vähenemise tasu.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Tagastatud kauba eest tagastatakse ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Ka meil on õigus e-poe kaudu sõlmitud kauba müügilepingust taganeda:
a. Kui kaup on laost otsa saanud või kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud süsteemivea tõttu valesti;
b. Lisaks ka juhul kui oled meile korduvalt tagastanud rikutud tooteid.

Kui meil ei ole võimalik tellimust täita, siis võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja tagastame tasutud summa koheselt.