Mina tulin, nüüd on sinu kord

Kuidas juhtus nii, et mehed kannavad püksis midagi võimsat ja vallutavat, aga naistel on ebamäärane segadus, millega keegi midagi täpselt peale ei oska hakata? Selle juured on kusagil kaugel ajalooannaalides (pun intended) ja tänapäeva ühiskond taastoodab seda lugu. 

Ühest küljest ümbritseb naiste seksuaalsust tugev häbitunne ning teisest pornotööstuse loodud stereotüübid – tänu millele tilbendame kuskil eikellegimaal. Üldiselt on ikka nii, et oma kodulinna sekspoe uksest naljalt sisse ei astu, isegi kui tegelikult natuke tahaks. Ja kui lõpuks julgedki (vähemalt netis), siis vaatavad Sulle näkku tuhat erinevat dildot, vibraatorit ja anaaltappi, mis kõik lubavad Sind enneolematutesse orgasmilistesse kõrgustesse viia. Vahva, aga how the hell see õige üles leida?

Vaatamine vaatamiseks ja mõtlemine mõtlemiseks – seksist rääkimine on täiesti omaette teema või pigem see teema puudub. Mõne nalja võivad julgemad teha, aga päriselt arutada teemadel nagu “mis mulle tegelikult voodis meeldib”, “seksuaaltervis”, “seksiga seonduvad (tavaliselt piinlikud) teemad” jne. Mitu korda oled Sa ausalt oma partnerile öelnud, mis Sind erutab? Mitu korda Sa orgasmi oled teeselnud (meie – korduvalt)?

Meil sai sellest kõigest villand ja otsustasime teha (esialgu) ühe põhitootega sekspoe. Alustame kliitorist ja siis vaatame edasi. Natuke nagu arvutimäng. Ei ole nii, et alustad mängu ja juba ongi viimane level koos ilutulestiku ja tammepärgadega. 

Naked Love sümboliseerib armastust, mida kõik peaksid enda vastu tundma. Vana hea klišee: “Sa saad teisi armastada alles siis, kui oled õppinud ennast armastama.”. Aga nii on ja selle eest me seisame.