ROOSILINE ARMASTUS aka Naudingupaki kasutusjuhend

Naked Love

Naked Love

Kuidas kasutada enda uut surisevat sõpra?

Hoiad enda käes sametiselt pehmet roosikujulist õhulainetel töötavat vibraatorit, mis on loodud kliitoriorgasmideni jõudmiseks.

Vaatad seda ja mõtled: “Roos?! Are you sure?“. Yep, we are! 

Absoluutselt iga naine väärib enda ellu mind-blowing naudinguid ja see väike, aga oi kui kirglik, roos on selleks loodud. On aeg võtta enda naudingud enda kätte, literally! 

Fakt, et kliitor on ainuke organ, mis on loodud ainult ja ainult naudinguteks, tähendab seda, et naised, the pleasure is all ours! Makes sense siis, et  kliitoris on üle 8000 närvilõpme ehk plahvatuslikult palju potentsiaali naudinguteks. 

Seega veelkord – iseenda tundmaõppimine ja endale naudingute kinkimine on üks parimaid asju, mis Sa teha saad. Let’s get started!

Intro aka müüdid, mis endiselt segavad naudinguid (Ausalt lootsime, et Naked Love’i teise toote kasutusjuhendit kirjutades saaks selle osa lühemaks tõmmata, aga well.. still not there, seega here we go!)

 • Seks = penetratsioon. noup, noup and still NO. See on kuskilt patriarhaalsest kultuuriruumist pärinev sümbol/müüt, mis istub tänapäevani meie alateadvuses. Penetratsioon on kõigest osa seksist ning juhul, kui mõlemad osapooled seda ihkavad. Tegelikkuses on seks kõik see, mis Sind erutab ja aitab Sul naudinguni jõuda. Suuseks, eneserahuldamine, hingamine, silitamine, hõõrumine jne – it’s all about the pleasure!
 • Enamus naisi kogeb vaginaalseid orgasme – noup. Tegelikult 75% naistest saab orgasmi välispidise ehk kliitori stimulatsiooni tulemusena (Elisabeth Lloyd “The Case of the Female Orgasm” Harvard University Press). Ja see on rohkem kui aus, et meile anti vähemalt üks organ, mis on mõeldud puhtalt naudinguks – ja selleks on kliitor. 
 • Orgasm sõltub peenise kujust sorry, sex industry and all the dildo makers – aga noup, ei sõltu. Stimulatsioon, mindset, rütm, temperatuur, tunded, õiged puudutused on need, mis loevad.

Meie tulime – nüüd on Sinu kord.

 • Kogu aeg on kiire, isegi voodis on kiire. Alustuseks võta enda jaoks aega. Orgasm ei pruugi tulla esimese ega ka mitte teise proovimise peale. Üleüldse orgasm ei ole mingi Püha Graal, mille poole kõik püüdlema peaksid – oluline on nautida teekonda enda avastamisel. Võta eneserahuldamist kui harjutust, mis võiks harjumuseks kujuneda. Õpi ennast tundma, sest kõik naised on erinevad, mistõttu on täiesti normaalne, et kliitori stimulatsioon ei toimi kõigil ühtemoodi. Vajadusel tee märkmeid, milliseid tulemusi uurimistöö toob. 
 • Enne kasutamist puhasta roos kindlasti Naudingupakis oleva spetsiaalse Naked Love puhastusvahendiga ja ideaalis loputa veel ka sooja veega. Aga puhastamiseks sobib ka lihtsalt vesi ja antibakteriaalne seep. 
 • Vibraator töötab akuga, seega veendu, et Sinu roos oleks laetud. Laadimisaeg on umbes 2,5 tundi ja seejärel töötab 2 tundi aeglasel kiirusel või 70 minutit tippkiirusel.
 • Naked Love roosil on 10 vibratsiooniprogrammi aka imemissagedus. Programme saab mugavalt nupuvajutusega muuta (jep, seal on ainult üks nupp) – kümne vajutuskorraga läbid terve vibratsioonitsükli. Vibraatori sisse- ja väljalülitamiseks hoia nuppu paar sekundit all.
 • Roosi südamest tulevad õhuimpulsid jaotuvad ühtlase intensiivsusega üle kliitori, stimuleerides ka kliitori seda osa, mida sa ei näe. Tulemuseks on aeglaselt, ent intensiivselt üles ehitatud võimas nauding. 
 • Nüüd leia veel natuke aega ja otsi üles Naked Love naudingupakis kaasas olev ühekordne Lubets vee baasil libesti. Tee enda käed kergelt soojaks ja kanna näpuga natuke libestit enda kliitori ja vulva peale, et roosi puudutus oleks veelgi pehmem ja mugavam. Libestus lisab liikuvust ning keha häälestab ennast vaikselt naudingu lainele. Sülg on küll laialt levinud nö libesti, kuid selles leidub palju baktereid, mistõttu see tegelikult ei sobi intiimpiirkonna libestamiseks. 

Katseta ja vaata, mis Sinu jaoks on sobiv. 

Psst! Salvrätid võib mugavas läheduses hoida.

 • Millises asendis ennast nautida? Sõltub sellest, kuidas Sa ennast mugavalt tunned. 

Voodis selili lamades on kindlasti üks viis – võid padja endale selja taha panna, et ulatuksid enda kliitorini paremini ning lisaks tunnetusele näeksid ka, kuhu vastu roos läheb. 

Proovi ka kõhuli. Paljudele naistele meeldib ennast katsuda ja rahuldada just kõhuli, sest enda raskuse tunnetamine loob huvitava ja võib-olla tuttavliku kogemuse paaris seksist. 

Kuna Naked Love roos on piisakindel, võta väike vibreeriv sõber endaga teinekord duši alla kaasa. 

Psst! Kui toetad selga vastu seina, lase enne soojal veel mõni minut vastu seina joosta, et kehal oleks mõnus ja lihased saaksid lõdvestuda. Dušigeel ja õlid pese selleks ajaks kindlasti kehalt maha, et roos ei suunaks neid kogemata Sinu vagiinasse.

 • Alustuseks liigu vibraatoriga õrnalt vulva peal ringi. Taju, millised punktid on Sinu jaoks erogeensed ning kus on peidus Sinu naudingukohad. Katseta erinevate kiiruste ja pulseerimisrežiimidega, et leida enda lemmik. 
 • Aseta roosi süda (huulik) kliitori lähedusse või otse kliitori pea vastu … nii hellitad kliitorit imevate ja stimuleerivate impulssidega. Leides enda jaoks õige koha, ei pea sa seda tegelikult enam kohalt liigutama ennem, kuni soovitud nauding käes. 
 • Vahelduseks võid aga hoopis mängida vibraatori nurga ja survega ehk hoia kord vibraatorit alt poolt kliitori vastas, siis jälle otse ülevalt, puudutades ainul õrnalt kliitori pead jne. Naiste tundlikkus on väga erinev, seega proovi leida endale sobiv surve, millega tunned ennast hästi. 
 • Õrna ja väga tundliku kliitori puhul võib olla kartus midagi vastu panna – sellisel juhul kasuta vähem intensiivsemaid režiime ja pane roos ainult õrnalt kliitori vastu, keskendudes pigem enda ülejäänud vulvale – libista bulletit mööda häbememokkasid ja mängi õrnalt enda vagiinaga. Pehmema kogemuse tagab ka neutraalne vee baasil libesti kasutamine.
 • Teisalt eelistavad paljud just ühtlast tugevat või intentsiivset pulseerivat survet.

NB! Palun ära kasuta silikoonipõhiseid libestuskreeme, kuna need võivad muuta vibraatori silikoonpinna püsivalt kleepuvaks. Naked Love lehelt leiad meie poolt heaks kiidetud ökoloogilised Lubets taskulibestid.

Kasulik teada!

Kuidas laadida? Laadimine on imelihtne! Aseta roos Naudingupakis oleva laadimisaluse peale ja ühenda laadimisjuhtme USB ots kas USB adapteri või näiteks arvutiga.

Vibraator saabub Roosilise Armastuse kinkepakis laetuna, aga selleks, et aku eluiga pikendada, pane Roos alustuseks veidikeseks laadima.

Kõik, mis Sa nüüd tegema pead on…

Kannatlikult ootama, kuni aku on täiesti täis laetud (valgus lõpetab vilkumise). Veendu alati, et laadija alus ja laadimise kohake oleksid puhtad.

Psst! Kui Sa ei suuda nii kaua oodata, siis piisab ka 10 minutist – lihtsalt, kui oled lõpetanud, siis puhasta roos ja pane laadima tagasi. 

Kuidas hooldada?

 • Vibraatori pesemiseks vajad vaid vett ja antibakteriaalset seepi või spetsiaalset leludele mõeldud puhastusvahendit. Naudingupakiga on kaasas spetsiaalne Naked Love puhastusahend, millega võid julgesti puhastada kõiki enda lelusid. Soovitame lelu pärast puhastamist võimalusel ka veel alt läbi lasta (lil extra step, aga worth it).
 • Ära kasuta puhastamiseks karedaid materjale ega alkoholi, bensiini või atsetooni sisaldavaid puhastusvahendeid – need võivad häirida nii Sinu organismi loomulikku tasakaalu, kui ka kahjustada vibraatori silikoonpinda.
 • Puhasta vibraator kindlasti enne ja pärast igat kasutuskorda, sest see aitab ära hoida bakterite levikut.

Soovitused

 • Hoia roos koos Naked Love kotikesega otsese päikese eest peidus.
 • Samuti hoidu kokkupuutest kõrgete temperatuuridega (jeps, palun ära pista vibraatorit keevasse vette).
 • Ebamugavustunde korral palun lõpeta vibraatori kasutamine ja konsulteeri arstiga.
 • Kui vibraator muutub kuumaks, palun lõpeta koheselt kasutamine ja võta meiega ühendust.
 • Hoia vibraator väikestele lastele kättesaamatus kohas.
 • Kui roos on enda elu ära elanud, palun vii toode sobivasse jäätmejaama.
 • Kindlasti ära kasuta vibraatorit, mis on mistahes viisil kannatada saanud. Kahtluse korral palun võta meiega ühendust: whadup@nakedlove.ee