12 põhjust, miks kõik naised peaksid regulaarselt masturbeerima

Naked Love

Naked Love

Teemantid on naiste parimad sõbrad – pff fk that shit, DIY on naiste parim sõber.

Ajalooliselt on masturbeerimine pigem halva mainega (classic) aga tegelikult on pidu ühele das pidu. Ja see on see üks pidu, pärast mida tunned Sa end päriselt paremini, sest masturbeerimisel on Sinu tervisele reaalselt positiivne mõju.

Uurimustööd (Indiana University’s National Survey Of Sexual Health And Behavior) näitavad, et enamus 18+ naisi on elus vähemalt korra masturbeerinud aga väga vähesed teevad seda regulaarselt. Ainult 7,9% naistest eas 25-29 masturbeerivad kaks kuni kolm korda nädalas – meeste seas oli sama protsent 23,4. C´mon naised, me väärime paremat!

Masturbeerimine on normaalne, nauditav ja tervislik kogemus. On aeg see tabu foon minema pühkida ja pühendada aega natuke enesega armatsemisele. 

Dr. Lauren Streicher (Associate Professor of Obstetrics and Gynecology at Northwestern University and author of Sex Rx: Hormones Health And Your Best Sex Ever) ütleb, et masturbeerimine võib parandada Sinu tervist aidates paremini uinuda, vähendades stressi ja aitab üleüldiselt Sul enda kehaga paremini läbi saada. Ta lisab, et sarnaselt trennile või massaažile, aitab eneserahuldamine lõõgastuda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Võid teinekord mõne kalli massaaži vabalt asendada väikese masturbeerimisega.

Seega, muusika mängima, küünal põlema ja hops voodisse või what ever floats your boat. On aeg ennast (taas) avastada! Siin on 12 põhjust, miks iga naine peaks regulaarselt masturbeerima:

1) See teeb Sind õnnelikumaks.
Teame kõik, et nauding tekitab inimestes hea tunde. Ja nii lihtne see ongi tegelikult. Orgasmid vallandavad endorfiine, dopamiini ja oksütotsiini, mis parandavad tuju ja tekitavad nö loomuliku “high”. 

2) Hakkad oma kehaga paremini läbi saama.
Sinu keha peaks olema Sinu parim sõber – see on legit ainuke asi, mis on Sinuga terve Su elu. Selleks et enda kehaga sõpradeks saada, on vaja teda tundma õppida. Streicheri sõnul on samuti ülioluline, et naised oskaksid enda anatoomiat hinnata ja oskaksid ennast rahuldada. On aeg raamatud (Naked Love blogi) avada!

3) Võib parandada Sinu sekselu.
Masturbeerimine võimaldab Sul enda keha avastada ja aru saada, mis on parim Sinu jaoks. Enda keha tundmine aitab Sul voodis olla enesekindlam ja ühtlasi annab julgust ennast ka enda partnerile paremini väljendada. Kui Sa oled aru saanud, millised puudutused Sulle meeldivad on Sul võimalus seda ka partneriga jagada. 

4) Aitab Sul paremini uinuda.
Sellel on põhjus, miks pärast orgasme tunnevad paljud ennast uniselt: orgasmid leevendavad füüsilisi ja emptsionaalseid pingeid ning kurnavad keha, mis laseb Sul kiiremini uinuda. Streicher ütleb, et üldiselt inimesed magavad pärast masturbeerimist paremini. Masturbeerimine on nagu raamatu lugemini enne magama minekut – see aitab lõõgastuda ja lõdvestuda. 

5) Vabastab seksuaalsest pingest.
Kui oled otsustanud mitte seksida teatud perioodil (täiesti normaalne) või oled lihtsalt nö kuival, siis masturbeerimine on hea viis enda libiidot rahuldada.

6) Leevendab valu ja menstruatsiooni krampe.
Enese stimuleerimine emaka kokkutõmmete ajal aitab menstruatsiooni verel emakast kiiremini välja liikuda, mis teoorias aitab vähendades menstruatsiooni krampe. Kuigi Streicheri sõnul see ei toetu otseselt teaduslikult tõestatud faktile, siis paha ei tee see kindlasti ja on oluliselt lõbusam kui soojenduskott.

7) AItab stressi vastu.
Kõik, mis aitab vähegi lõõgastuda on abiks, olgu selleks jooga, jalutuskäik või vibraator. 

8) Masturbeerimine aitab kehal püsida seksuaalne, isegi ajal, mil Sa ei seksi. 
Kui Sa oled faasis, mil penetratiivne seks pole teemas, siis on vägagi soovitatav endiselt jätkata enese stimulatsiooniga – seda mitte ainult sellepärast, et Sinu koed püsiksid elastsed ja terved ning verevarustus toimiks, vaid ka selleks, et Sinu aju püsiks lainel. Enamus teab, et erutus saab alguse ajust…mida enam Sa seksid, seda enam Sa seda tahad, sest siis Sa mõtled seksile rohkem. On väga tõenäoline, et keegi, kes pole pikalt seksuaalselt aktiivne olnud isegi ei mõtle seksile (ja ka see on okei).

9. Õnneks on olemas oi kui palju ägedaid vidinaid, mis aitavad Sind masturbeerimisel.
Erinevatest hands-free vibraatoritest kuni surisevate jänkudeni. Päris kindlasti on olemas sobiv vibraator iga naise jaoks. Kui Sul on meie Esimene Armastus, siis tee temaga tutvust https://nakedlove.ee/kuidas-kasutada-enda-uut-surisevat-sopra/.

10. Suhtes olles on see ideaalne võimalus nö lainel püsimiseks.
Streicheri sõnul on lugu nii, et mida rohkem Sa seksid, seda rohkem seksi Sa tahad. Lisades, et masturbeerimine aitab Sul enda kehaga parema kontakti luua, mis tõstab ka soovi olla enda partneriga seksuaalsem. Seksuaalne aktiivsus stimuleerib seda osa ajust, mis hoiab Sinu libiido elus ja terve. 

11. Orgasmid, orgasmid, orgasmid.
Õppides enda keha tundma, saad Sa aru, kuidas enda keha “õigesti” rahuldada. Üks, kaks, kolm korda – Sinu valik! Naised võivad kogeda ühe armatsemise ajal korduvalt kliimakseid, seega, milleks peatuda esimese juures? 

12. It feels f*&^%$! amazing!
See punkt ei vaja selgitust!

Seega naised, lisage enda kalendrisse väike “minu aeg” ja nautige!

.

Alanna Vagianos, “13 Reasons Every Woman Should Masturbate Regularly” Huffington Post