Kuidas kasutada enda uut surisevat sõpra?

Naked Love

Naked Love

ESIMENE ARMASTUS aka Naudingupaki kasutusjuhend.

Hoiad enda käes pisikest aga võimsat bullet-tüüpi vibraatorit, mis on loodud kliitori orgasmideni jõudmiseks.

Vaatad seda, väike ärevus hinges, ja mõtled: “kuidas see töötab… kas Mina töötan?“.

See on mõte, mis aerutab tihti kohale, kui seisame silmitsi enda keha, enda naudinguga. Elame kultuuriruumis, kus naiste puhul on rõhk naudingu pakkumisel mitte selle saamisel. 

Fakt, et kliitor pole väike hernekujuline “nupuke”, vaid kuni 12 cm-i suurune meduus, mis on ühenduses G-punktiga, näitab, et naistes on peidus plahvatuslikult palju potentsiaali naudinguteks. Seega endiselt – iseenda tundmaõppimine on parim kingitus, mis Sa endale teha saad. Let’s get started!

Intro aka Eva tegi pattu, mistõttu teda penetreeritakse siiani? 

 • Alustuseks võib seksi ja penetratsiooni vahelt võrdusmärgi ära kaotada. Patriarhaalsest kultuuriruumist pärinev sümbol-müüt istub kenasti tänapäevani meie alateadvuses – see on kõigest osa seksist ning juhul, kui mõlemad osapooled seda ihkavad. Tegelikkuses on seks kõik see, mis Sind erutab ja aitab Sul naudinguni jõuda. Suuseks, eneserahuldamine, silitamine, hõõrumine – it’s all about the pleasure!
 • Naise keha teeb elu jooksul läbi nii palju katsumusi, mistõttu on rohkem kui aus, et meile anti vähemalt üks organ, mis on mõeldud puhtalt naudinguks (ilma igasuguse tagamõtteta) – ja selleks on kliitor. No wonder, et 75% naistest saab orgasmi välispidise stimulatsiooni tulemusena (Elisabeth Lloyd “The Case of the Female Orgasm” Harvard University Press).
 • Orgasm ei sõltu peenise kujust – sorry sex industry and all the dildo makers – stimulatsioon, rütm, temperatuur, tunded, õiged puudutused on need, mis loevad. 

Meie tulime – nüüd on Sinu kord.

 • Kogu aeg on kiire, isegi voodis on kiire. Alustuseks võta enda jaoks aega. Orgasm ei pruugi tulla esimese ega ka mitte teise proovimise peale. Üleüldse orgasm ei ole Püha Graal, mille poole kõik püüdlema peaksid – oluline on nautida teekonda enda tundma õppimisel. Võta eneserahuldamist kui harjutust, mis võiks harjumuseks kujuneda. Õpi ennast tundma, sest kõik naised on erinevad, mistõttu on täiesti normaalne, et kliitori stimulatsioon ei toimi kõigil ühtemoodi. Vajadusel tee märkmeid, milliseid tulemusi uurimistöö toob. 
 • Enne kasutamist puhasta bullet kindlasti sooja vee ja antibakteriaalse seebiga või spetsiaalse sekslelu puhastusvahendiga. NL vibraator töötab akuga, seega veendu, et Sinu bullet oleks laetud. Laadimisaeg on kokku 30 minutit ja seejärel töötab 2 tundi aeglasel kiirusel või 70 minutit tippkiirusel.
 • Naked Love bulletil on 7 vibratsiooniprogrammi: 3 ühtlast, 1 eskaleeruv ja 3 pulseerivat. Programme saab mugavalt nupuvajutusega muuta (jep, seal on ainult üks nupp) – seitsme vajutuskorraga läbid terve vibratsioonitsükli. Vibraatori välja lülitamiseks hoia nuppu paar sekundit all.
 • Seejärel leia veel natuke aega ja otsi üles NL kinkekarbis kaasas olev ühekordne Lubets vee baasil libesti. Tee enda käed kergelt soojaks ja kanna näpuga natuke libestit enda vulva peale, et bulleti puudutus oleks pehmem ja mugavam. Libestus lisab liikuvust ning keha häälestab ennast vaikselt naudingu lainele. Sülg on küll laialt levinud nö libesti, kuid selles leidub palju baktereid, mistõttu see tegelikult ei sobi intiimpiirkonna libestamiseks. Libestiga ei ole vaja liialdada, sest muidu võib rõõmupunktil püsimine keeruliseks minna või vibraator ise libiseb näppude vahelt minema. Katseta ja vaata, mis Sinu jaoks on sobiv. Psst! Salvrätid võib mugavas läheduses hoida.
 • Millises asendis seda teha? Sõltub sellest, kuidas Sa ennast mugavalt tunned. 
 • Voodis selili lamades on kindlasti üks viis – võid padja endale selja taha panna, et ulatuksid enda vulvani paremini ning lisaks tunnetusele näeksid ka, kuhu vastu bullet läheb. 
 • Proovi ka kõhuli. Paljudele naistele meeldib ennast katsuda ja rahuldada just kõhuli, sest enda raskuse tunnetamine loob huvitava ja võib-olla tuttavliku kogemuse paaris seksist.
 • Kuna NL bullet on piisakindel, võta väike vibreeriv sõber endaga teinekord duši alla kaasa. Psst! Kui toetad selga vastu seina, lase enne soojal veel mõni minut vastu seina joosta, et kehal oleks mõnus ja lihased saaksid lõdvestuda. Dušigeel ja õlid pese selleks ajaks kindlasti kehalt maha, et bullet ei suunaks neid kogemata Sinu vagiinasse.
 • Alustuseks liigu vibraatoriga õrnalt vulva peal ringi. Taju, millised punktid on Sinu jaoks erogeensed ning kus on peidus Sinu naudingukohad. Katseta erinevate kiiruste ja pulseerimisrežiimidega, et leida enda lemmik. 
 • Vahelduseks libista bulletiga mööda oma kaela, rindu, põlveõndlaid ja jalgade sisekülgi – vaheta ka vibraatori asendit, kasutades seda ka pikkupidi, tunnetades nii tervet vibraatorit oma keha vastas, mitte ainult pead.
 • Kliitoris on ligi 8000 närvilõpet, mis teeb sellest ühest küljest väga õrna, kuid samas väga võimsa orgasmiallika. Naistetundlikkus on väga erinev, seega proovi leida endale sobiv surve, millega tunned ennast hästi. 
 • Õrna ja väga tundliku kliitori puhul võib olla kartus midagi vastu panna – sellisel juhul kasuta vähem intensiivsemaid režiime ja pane bullet ainult õrnalt kliitori vastu keskendudes pigem enda ülejäänud vulvale – libista bulletit mööda häbememokkasid ja mängi õrnalt enda vagiinaga, lükates bulleti pead kergelt sisse ja välja. Pehmema kogemuse tagab ka neutraalne veebaasil libesti kasutamine.
 • Teisalt eelistavad paljud just ühtlast tugevat või intentsiivset pulseerivat survet.

NB! Palun ära kasuta silikoonipõhiseid libestuskreeme, kuna need võivad muuta vibraatori silikoonpinna püsivalt kleepuvaks. Naked Love e-poest leiad meie poolt heaks kiidetud ökoloogilised Lubets taskulibestid.